Działka budowlana Korytów
Korytów, mazowieckie
- 359 000 zł
- 1 243 m²
- 288,82 zł/m²
Monika Leniarska
Skontaktuj się
Działka budowlana Korytów
Korytów, mazowieckie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Działka budowlana Korytów
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
359 000 zł 1 243 m² 288,82 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 359 000 zł (288,82 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 243 m²
- kształt: kwadrat; długość: 35m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Monika Leniarska, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: 1500091
Lokalizacja
- Adres: Korytów, Radziejowice, żyrardowski, mazowieckie
- Otoczenie: działki zabudowane
Opis nieruchomości
Numer oferty w biurze 91-150
Działka budowlana w drugiej linii zabudowy!
Polecam do sprzedania ładnie położoną działkę o powierzchni 1243 m2 o wymiarach 35/36 m w kształcie kwadratu, według Miejscowego Planu Zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o symbolu 1MN położona w miejscowości Korytów A gmina Radziejowice.
Ogrodzenie: brak.
Dojazd do działki: droga asfaltowa w drogę utwardzoną wewnętrzną. (...)